Kuidas leida õige jalgvärav?

Jalgväravat valides pööra tähelepanu:

  • värava ava laius ja kõrgus
  • raami profiili mõõt (nt 40 x 40, 60 x 40 cm)
  • postide profiili mõõt (nt 60 x 60, 80 x 80, 100 x 100 cm)
  • raami täide / kate (erineva silma suuruse ja profiiliga võrktäited)
  • lukuvalmiduse tüüp (raamisisene või raamiväline lukk)
  • viimistlus (pinne ja värv)

Ava laius ja kõrgus. Ava laius on mõõt posti siseseinast teise posti siseseinani. Minimaalselt võiks jalgvärava laius olla vähemalt 1000 mm ehk 1 meeter, et väravat oleks mugav kasutada. Värava kõrgus on kõrgus maapinnast värava ülemise servani.

Raami ja postide mõõt. Raami valmistamiseks kasutatakse tavaliselt nelikanttoru või ruuttoru. Mida suurema profiiliga on raam ja postid, seda tugevam ja vastupidavam on värav.

Raami täide / kate. Tootevalikus on saadaval lai valik erineva täite ja kattega väravaid – võrktäide (silma suurus 50 x 100 mm), 2D ja 3D paneeltäide (silma suurus 50 x 200 mm), 2D ja 3D paneelkate, varbtäide. Täide tähendab, et võrk on raami sisse keevitatud, kate on raami peale klambritega kinnitatud. Võimalik on osta ka ainult jalgvärava raam ja ise sinna peale näiteks puitlaudis kinnitada.

Lukuvalmiduse tüüp. Meie väravatel ei ole komplektis lukku kaasas. Kuna lukkude disaini ja värvitoonide valik on väga lai, siis saad ise valida täpselt sellise luku, mis sobib kokku just sinu maitse ja stiiliga. Tähelepanu tuleb pöörata ainult, et lukutüüp sobiks kokku jalgvärava lukuvalmiduse tüübiga – raamisisese luku valmiduse korral vali endale raamisisene ja raamivälise luku valmiduse korral raamiväline lukk. Kuigi raamisisene lukk jääb ehk visuaalselt ilusam, siis suurema kasutuskoormusega väravate puhul soovitame kasutada raamivälist lukku. Sobiva luku leiad vastupidavate Locinox lukkude seast. Valikut tehes jälgi, et kui tegemist ei ole lukukomplektiga, siis on vaja juurde osta ka muud vajalikud lukutarvikud (nt vasturaud, käepidemed).

Viimistlus. Jalgväravad on korrosioonikaitseks kuumtsingitud ja pulbervärvitud. Enimlevinud värvitoonid on tootevalikus kohe saadaval (roheline, must, hall, pruun).

Kui sa tootevalikust endale sobivat jalgväravat ei leia, siis võta julgesti ühendust – valmistame väravaid ka eritellimusel vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.


Saadaval tellimisel

Saadaval tellimisel

Jalgvärav KERGE 1000x1200, võrktäide 50x100, raam 40x40, postid 60x60, Zn+RAL7016, raamivälise Locinox luku valmidus

Original price was: 372,10 €.Current price is: 298,90 €.

1 laos

2 laos (saab järeltellida)

Jalgvärava raam 1000x1200, raam 60x40, postid 80x80, Zn+RAL9005, raamisisese Locinox luku valmidus

Original price was: 413,28 €.Current price is: 330,62 €.

1 laos (saab järeltellida)

Saadaval tellimisel

3 laos (saab järeltellida)

2 laos (saab järeltellida)

3 laos (saab järeltellida)

Saadaval tellimisel

4 laos (saab järeltellida)

10 laos (saab järeltellida)