Piirdeaiad – kõik vajalik piirdeaia ehituseks

Piirdeaiad võivad olla ehitatud erinevatest materjalidest (näiteks puidust või metallist) ja need lisavad kinnistule privaatsust ja turvalisust. Siit leiad kõik vajaliku piirdeaia ehitamiseks: aiapaneelid, aiavõrgud ja vastupidavad aiapostid nii paneel– kui ka võrkaedadele koos vajalike kinnitustega, samuti paigalduseks vajalikud tööriistad. Kvaliteetsed materjalid tagavad aastatepikkuse vastupidavuse ka keerulisemates tingimustes. Kasutades õigeid tooteid, saad kaitsta oma vara, tagada turvalisuse ja lisada privaatsust.

Tootevalikust leiad muuhulgas ka vastupidavaid loomavõrke. Samuti pakume kvaliteetset okastraati, mis suurendab turvalisust ja aitab ennetada lõhkumist ning sissetungi. Valikus on erinevad kõrgused ja tugevused, tagades sinu varale maksimaalse kaitse.

Õigesti valitud piirdeaed suurendab ka kinnisvara väärtust. Kui vajad otsustamisel nõu, võta julgesti ühendust! Aitame leida sulle parima lahenduse.

Kui palju maksab piirdeaed?

Piirdeaia hind sõltub tara kõrgusest ja aiamaterjalist. Esialgse hinna orientiiri leiad jooksva meetri tabelist.

Piirdeaia jooksva meetri hind. Erinevad materjalid ja kõrgused.

Näiteks 1,2 m kõrguse piirdeaia jooksva meetri hind on Plastirol keevisvõrgust aiale 8,6 EUR/jm, aga 3D rohelisele 4 mm traadiga paneelaiale 12,2 EUR/jm.