Sulgurid ja hinged

Väravahinged ja väravasulgurid. Leia endale sobiv tootetüüp.

Väravahinged on värava avamise ja sulgemise mehhanism, mis paigaldatakse värava raamile ja tiivale. Hinged pöörduvad ümber oma telje värava avamiseks ja sulgemiseks.

Väravahinged jagunevad:

  • Tavalised hinged – kõige lihtsamad hinged, millel puudub lisafunktsioon.
  • Vedruhinged – vedrumehhanismiga hinged, mis toimivad nii hingena kui aitavad väraval ka automaatselt sulguda. Vedruhingede tõmbetugevust on võimalik ka reguleerida.

Väravasulgurid on seadmed või mehhanismid, mida kasutatakse väravate automaatseks sulgemiseks pärast nende avamist. Väravasulgurid aitavad tagada, et värav suletakse alati pärast selle avamist. See aitab hoida territooriumi turvalisena ja takistada sellest volitamata isikutel sissepääsu. Sulgurid aitavad säilitada privaatsust, sest avatud värav ei jää pikaks ajaks avatuks, ning pakuvad mugavust, kuna need võimaldavad kasutajatel väravat läbida ilma vajaduseta see käsitsi sulgeda.

Locinox väravasulgurid jagunevad:

  • New Fithing ja sulgur kaks ühes lahendused. Sulgurid on integreeritud värava hingedesse või raami sisse, nii et need on sisuliselt nähtamatud. Seda tüüpi sulgurid sobivad väga hästi just uutele või renoveeritud väravatele, mis vajavad esteetilist ja funktsionaalset lahendust.
  • Retro Fit – ainult sulgur, hinged komplekti ei kuulu. Kasutada tuleb olemasolevaid väravahingesid või lisada eraldi hinged juurde. Retro fit sulgurid paigaldatatakse värava või seina külge, nii et need on nähtavad. Need sobivad hästi eelkõige olemasolevatele väravatele, mis vajavad lihtsat ja tõhusat automaatse sulgemise lahendust.

Loe edasi


Saadaval tellimisel

Saadaval tellimisel

1 laos (saab järeltellida)

4 laos (saab järeltellida)

Saadaval tellimisel

2 laos (saab järeltellida)

Saadaval tellimisel

Saadaval tellimisel

Saadaval tellimisel

1 laos (saab järeltellida)

5 laos (saab järeltellida)

2 laos (saab järeltellida)