PIIRDEAIAD, VÄRAVAD JA VÄRAVAAUTOMAATIKA

Sungate.ee on piirdeaiamaterjalide ja läbipääsuautomaatika e-pood, mis keskendub maailmas tuntud kaubamärkide ja kvaliteettoodete müümisele mõistlike hindadega.

Meie kaubavalikust leiad kõik vajaliku piirdeaedade ehitamiseks, läbipääsu- ja kodu automatiseerimise seadmed, lukud, sulgurid, vasturauad jm tarvikud väravatele.

Kasulikke nõuandeid leiad kasutusjuhendite alt ja blogist.

Küsimuste korral võta julgesti ühendust ja leiame koos parima lahenduse!

  • RAHULOLEVAD KLIENDID
  • TASUTA NÕUSTAMINE
  • LAOKAUP KÄTTE 24 TUNNIGA
  • MUGAVAD MAKSEVÕIMALUSED
  • TEHNILINE TUGI
  • 20 AASTAT KOGEMUST

Väravasulgurid tagavad, et värav suletakse alati pärast selle avamist. See aitab hoida territooriumi turvalisena ja takistab volitamata isikute sissepääsu. Sulgurid aitavad säilitada privaatsust ning pakuvad mugavust.

Sulgur - turvaline ja mugav

Locinox lukud on maailma parimad – ilmastikukindlad, hooldusvabad, turvalised.

Locinox - premium lukud

Turnikee on läbipääsulahendus, mis on mõeldud inimeste liikumise kiireks juhtimiseks. Lihtsustab töötajate liikumise ja tööaja automaatse arvestuse pidamist.

Turnikeed

Schake GmbH on tuntud Saksa pereettevõte, mille fookuses on ehitus- ja liiklusohutusseadmete tootmine. Tootevalikus on näiteks torupiirded, tõkestuspostid, parkimiskoha lukud, rattahoidjad, mobiilsed aiad ja väravad.

Schake linnaseadmed

Tõkkepuud on lihtsaim viis liikluse reguleerimiseks kortermajade, ärihoonete ja parklate territooriumitel. Tõkkepuu eeliseks tiib- ja liugväravate ees on kiirem avanemine ja väiksem hooldusvajadus.

Tõkkepuu - müük ja paigaldus

Eesti esimene kiirvoldikvärav on välja töötatud Sungate spetsialistide koostöös TalTech inseneridega. Kiirvoldikvärav avaneb kõigest 8 sekundiga!

Uus! Kiirvoldikvärav

Meie Partnerid

lisati sinu ostukorvi.
Kassa